Лип
20
2010

Храми; розклад

Як священик Української Православної Церкви Київського Патріархату, за місцем проживання (м.Київ) та постійного послуху (с.Розаліївка Білоцерківського району Київської області) я проводжу богослужіння у таких храмах:

Храм Покрови Божої Матері у селі Розаліївка Білоцерківського р-ну Київської обл.

Як настоятель цього храму, повсякденно опікуюся ним. Для проведення богослужінь здійснюю подорожі 1-5 разів на тиждень із міста Київ у село Розаліївка та назад. Ви можете зустріти мене тут у суботу-неділю та в будні на дванадесяті свята та треби. Ось уже 8 років залишається незмінним наш розклад богослужінь у церкві Покрови Божої Матері:

 

 

Сб 19:00 Вечірня
Нд 7:40 Божественна Літургія

 

 

Також проводжу богослужіння та відправляю треби у сусідніх селах (Людвинівка, Михайлівка, Степок).

Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці на території НаУКМА у м.КиєвіХрам Благовіщення Пресвятої Богородиці на території НаУКМА у м.Києві

З благословення ігумена Богдана, настоятеля Благовіщенської церкви, беру участь у спільному служінні молебенів та вечірніх служб у робочі дні тижня, коли не маю служб у селі Розаліївка.

Фото з богослужіння у Благовіщенській церкві – Вербна Неділя 2009, Вербна Неділя 2010, Стисла історія Благовіщенської церкви. Розклад богослужінь у Благовіщенській церкві:

 

 

Пн 18:00 Молебен з Акафістом
Вт 18:00 Православний колегіум – у вільній формі, усі запрошуються на бесіди парафіян з настоятелем ігуменом Богданом на православні теми, перегляд фільмів, зустрічі визначних гостей тощо.
Ср 18:00 Молебен з Акафістом
Сб 18:00 Вечірня
Нд 10:00 Божественна Літургія

 

 

Храм Святого Духа м.Київ, Поділ, на території НаУКМАХрам Святого Духа м.Київ, Поділ, на території НаУКМА

Київ, Поділ, вул. Сковороди-2

Детальныше про Храм Святого Духа у м.Києві на Подолі

 

 

щосуботи о 17:00 Вечірня+Рання
щонеділі о 10:00 Літургія

 

 

* якщо православне свято припаде в будній (робочий) день, то Вечірня о 18:00, Літургія о 09:00

Коментування вимкнено

Залишати вiдгуки заборонено.