Жов
06
2015

Овячення нового кладовища у селі Озерне

Подумаємо про вічність.. .Сьогодні ми побачили спільну працю багатьох людей.

Завдяки старанням голови сільської ради Володимира Івановича Антонюка, а також церковної громади, що очолюється сумлінним настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці ієреєм Андрієм (Дацко) виділена земельна ділянка для нового цвинтаря у с. Озерне, що на Білоцерківщині. Величне місце виглядає охайно, по-сучасному впорядкованим…

В таке місце ми приходимо не тільки молитися та плакати, але й шанувати Творця. Саме для цього, на запрошення місцевого священика і  громади сюди прибули священики сусідніх парафій Київського Патріархату УПЦ, а також місцеві можновладці та жителі – парафіяни с. Озерне. Разом звершили чин православного освячення нового кладовища.

Перед початком доброї справи благочинний Білоцерківської єпархії о. Миколай (Гопайнич), настоятель церкви Святої Покрови м. Біла Церква, благословив людей .

 Йому співслужили: місцевий священик; настоятель храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці у місті Узин протоієрей Ігор Онищенко; настоятель храму Покрови с.Потіївка ієрей Іван (Кречівський); отець Андрій настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Фастівка; ієрей Миколай настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у с. Іванівка; ієрей Олександр настоятель храму Покрови с. Розаліївка.

Взагалі, цвинтарем, історично, називається територія навколо православного храму. Відтак,

Відтак, наша поведінка на кладовищі та в храмі не має відрізнятися. Благоговійна тиша, молитва, повага до тіл людей, які відійшли у вічність.

Коментування вимкнено

Залишати вiдгуки заборонено.