Лип
20
2010

Освячення квартири та інших приміщень

Квартиру або будь-яке інше своє приміщення  може освятить всякий Православний Християнин, попросивши священика приїхати до себе додому і звершити чин освячення квартири. Для цього, звичайно, треба щоб усі члени родини були згодні. Чин освячення скаладається із особливих молитов, коли священик закликає благодать Святого Духа на освячену воду, якою кропиться помешкання, ставить на чотирьох стінах дому печаті (зображення Животворчого Хреста) і помазує їх священним єлеєм. Він молиться за здоров’я всіх, хто благо-чесно проживає у домі і прикликає на них Божествене благословіння.

Ви можете замовити освячення квартири, кімнати, будівлі або іншого помешкання, а також нежитлових приміщень: складів, офісів, кабінетів. Пожертва священику при освяченні – добровыльна і складає суму, яку ви самі для себе визначаєте відповідною.

Перед запрошенням священика, розміркуйте і попрацюйте над наступними темами. Вони складають вашу підготовку до освячення квартири. Отже, вам потрібно:

1. Мати твердий намір (бажання) звернутися до Бога за допомогою Церкви у освяті свого приміщення.

2. Намагатися ввести себе в стан миру (помиритися) з собою, своєю душею, з оточуючими, ріднею, сусідами, помиритися з ворогами.

3. Запровадити в своєму внутрошньому стані повагу до спасаючої ролі Церкви.

Коментування вимкнено

Залишати вiдгуки заборонено.